Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Delfi

 

Latvijā vadošais ziņu medijs "Delfi" ir par ieinteresētu sabiedrību un zinošiem jauniešiem un pedagogiem, jo tieši viņi ir tie, kas veido Latvijas nākotni, tādēļ līdz pat 1. septembrim nodrošinām iespēju piekļūt visam "Delfi" saturam par īpašu cenu – 1 EUR par 4 nedēļām.

Ikvienam, kas izmantos ISIC vai ITIC īpašo piedāvājumu, piedāvājums ir spēkā 13 maksājumiem, pēc tam – 3,99 EUR par 4 nedēļām vai līdz brīdim, kad izvēlēsies abonementu pārtraukt, ko vari izdarīt jebkurā laikā!

"Delfi Plus" noteikti ir studenta maciņam draudzīgākais abonements, jo tikai par 1 EUR mēnesī pilnīgi viss saturs – ziņas, 6 dažādi "Delfi TV" raidījumi, padziļināti raksti, intervijas un pētījumi par politiku, biznesu un ekonomiku, sportu, kultūru un daudzām citām tēmām – būs ērti pieejams, pieslēdzoties savam kontam no jebkuras sev ērtas ierīces, tādējādi ziņas un zināšanas vienmēr būs pa rokai. Tāpat visiem abonentiem vienmēr pieejami arī dažādi citi abonentu labumi, par kuriem vairāk vari uzzināt šeit.

Lai izmantotu "Delfi Plus" īpašo cenu ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, dodies uz "Delfi" sadaļu "Abonēšana" vai pārlūkā ievadi delfi.lv/abonesana un meklē ISIC īpašā piedāvājuma sadaļu, ievadi savu ISIC vai ITIC kartes numuru statusa verifikācijai un veic abonementa apmaksu.

 

Intereses
Atbalsti savējos, Citi
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC
Citas atlaides