ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
BLIUZO NAKTYS festivāls

“Bliuzo Naktys” ir senākais un tradīcijām bagātākais brīvdabas mūzikas festivāls Lietuvā, kas notiek gadu no gada pirmajā jūlija nedēļas nogalē gleznainajā Telšiai reģionā, Varniai pilsētā pie Lūkstas ezera.

Festivāls ir gluži kā lietuviešu versija leģendārajam Woodstock festivālam: miermīlīga, hipijiska atmosfēra, lielisks garastāvoklis festivāla apmeklētājiem, miera un mīlestības piepildīta sajūta, kas virmo gaisā, liekot justies kā daļai no lielas un laimīgas ģimenes.

Ģitāras, ermoņiku, bungu, saksofona un citu instrumentu skaņas kopā ar spēcīgiem vokāliem aicina apmeklētājus vismaz reizi gadā dzirdēt īstu blūzu, bet arī pavadīt lielisku laiku kopā ar ģimeni un sev mīļajiem skaistā vietā un harmoniskā vidē. Festivālā uzstājas daudz mākslinieku, ne tikai no Lietuvas, bet visas pasaules - ASV, Dānijas, Lielbritānijas, pārējām Baltijas valstīm u.c.

Pērkot biļeti, ievadi savu ISIC/ITIC kartes numuru (tikai ciparus, bez burtiem un atstarpēm) atlaižu koda lodziņā un 10% atlaide tiks automātiski aprēķināta. Neaizmirsti uzrādīt karti pie ieejas kopā ar biļeti!

Pērc biļeti
Pērc biļeti Paysera.com

Intereses
Festivāli, Atpūta
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides