Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

LABA DABA

Mūzikas un mākslas festivāls Laba Daba šogad norisināsies jau 14. reizi, kopā aicinot mūzikas, mākslas un dabas mīļus. Šogad festivāls jaunos datumos - 12.-14.jūlijs, taču norises vieta paliek nemainīga – Cēsu novads, Līgatnes pagasts, Ratnieki. Būtiski, ka Laba Daba ir viens no retajiem festivāliem, kas norisinās ārpus pilsētvides, tuvu dabai, Gaujas Nacionālā parka teritorijā.

Labā Dabā ik gadu ir iespēja piedzīvot bagātīgu un krāsainu ceļojumu mūzikas pasaulē, jo tiek pārstāvēti dažādi žanri. Uz piecām skatuvēm būs iespēja dzirdēt gan ārvalstu, gan pašmāju solistus, grupas un apvienības.

Mākslas un teātra performances ir neatņemama festivāla sastāvdaļa. Apmeklētāji varēs baudīt kā humora pilnas stāvizrādes, tā emocionāli piepildītus deju uzvedumus.

Blakus koncertiem un priekšnesumiem darbosies radošās aktivitātes, amatniecības tirdziņš un sporta spēles. Nodarbi šeit atradīs ikviens - to  LABA DABA var garantēt.

Skatuvju un aktivitāšu programma regulāri tiek papildināta. Jaunumiem iespējams sekot līdzi www.labadaba.lv un sociālo tīklu lapās.

Festivāls šogad īsteno vēl pieejamāku biļešu tirdzniecības praksi. Pieejama ISIC studentu biļešu kategorija. Cenas īpaši draudzīgas. Pie festivāla ieejas būs nepieciešams uzrādīt derīgu ISIC vai ITIC karti.

Biļetes iespējams iegādāties www.ticketshop.lv

Iesildīsim festivālu vasaru kopā!

 

 

 

Intereses
Atbalsti savējos, Kultūra, Izklaide
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC
Citas atlaides