Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Blinkely brilles darbam ar datoru

Sanāk daudz laika pavadīt strādājot vai studējot pie datora vai citiem ekrāniem? Saudzē savu redzi ar Blinkely datora brillēm. Brilles darbam pie datora.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

Mēs pavadām aptuveni 8 stundas dienā izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus, skatoties datoru monitoros, televizorā vai spēlējot videospēles. Visi šie mūsdienu paaudzes displeji izstaro “zilo” gaismu, kas pie lielas noslodzes ir kaitīga mūsu acīm. Zilā gaisma, kas ir gandrīz tikpat bīstama kā ultravioletā gaisma, var izraisīt: Īstermiņā –  galvassāpes, acu nogurumu, asarošanu un kairinājumu acīs. Ilgtermiņā – neatgriezeniskus acu bojājumus. 

Filtrējot 90-100% no zilās gaismas, ko izstaro ekrāni, latviešu uzņēmums “Blinkely” piedāvā inovatīvas brilles ar lēcām, kas atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, aizsargājot acis un vienlaikus papildinot Jūsu stilu.

Piedāvājums: Visiem ISIC karšu lietotājiem piedāvājam lielisku iespēju iegādāties jebkuras “Blinkely” piedāvātās datora brilles ar 20% atlaidi. Dodies uz mūsu mājas lapu www.blinkely.lv un izvēlies savu piemērotāko datora briļļu modeli.

Kā tas notiek? Esi ISIC kartes īpašnieks? -Dodies uz mūsu mājas lapas www.blinkely.lv katalogu un izvēlies sev tīkamāko un piemērotāko modeli un krāsu. Pirkuma noformēšanas brīdī ievadi atlaižu kodu “isic” tam paredzētajā laukā.

Saņem 20% atlaidi savam pirkumam, atlaides nesummējas.

 

Intereses
Skaistumkopšana
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides