Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Sigulda adventures

10% atlaides piedāvājums ir spēkā, iegādājoties SIGULDA ADVENTURES dāvanu karti online www.siguldaadventures.com,  laukā "Atlaižu kods" ievadot attiecīgo atlaides kodu- ISIC10.

Atlaide piemērojas sekojošiem dāvanu karšu veidiem:

- Lēcienam ar gumiju no BUNGEE SIGULDA;

- Lidojumam ar zipline ZĒRGLIS;

- Braucienam ar Siguldas vagoniņu;

- Lidojumam vēja tunelī AERODIUM Sigulda;

-Elektrisko velosipēdu SMART BIKE nomai

-SUPu dēļu nomai no SUP.rent

Veicot pakalpojumu BUNGEE SIGULDA un ZIPLINE ZĒRGLIS rezervāciju online www.siguldaadventures.com, 10% atlaide piemērojas, ja pakalpojums tiek apmaksāts pilnībā online, laukā "Atlaižu kods" ievadot attiecīgo atlaides kodu. Ja online rezervācijas laikā tiek veikta tikai pakalpojuma priekšapmaksa, atlaide tiek piemērota uz vietas norēķinoties par atlikušo pakalpojuma vērtību. Ja klients ir veicis pilnu pakalpojuma apmaksu online www.siguldaadventures.com ar attiecīgo atlaižu kodu, klientam uz vietas ir jāuzrāda sev piederoša derīga ISIC karte, pretējā gadījumā pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pieprasīt segt piemērotās 10% atlaides vērtību no pilnās pakalpojuma summas. 10% atlaides piedāvājums ir spēkā, iegādojoties jebkuru no augstāk minētajiem pakalpojumiem arī uz vietas:

Jāņa Poruka ielā 14, Siguldā un AERODIUM Sigulda apkalpošanas vietā Rīgas - Vidzemes šosejas 47. kilometrā, Siguldā,  atbilstoši abu iestāžu darba laikam.

Klienta pienākums ir informēt pārdevēju par studenta atlaides statusu pirms norēķināšanās par pakalpojumu, uzrādot uz vietas sev piederošu derīgu ISIC karti. Ja klients neinformē pārdevēju vai nevar uzrādīt ISIC karti uz vietas, pārdevējam ir tiesības atlaidi atteikt. 

 

  • https://siguldaadventures.com/
  • "AERODIUM Sigulda" KASE, Rīgas - Vidzemes šosejas 47. kilometrs, Sigulda, Sigulda
  • "Siguldas vagoniņš" KASE, Jāņa Poruka iela 14, Sigulda, LV - 2150, Sigulda
Intereses
Atbalsti savējos, Atpūta
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides