Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
DR KLĪNIKA

  DR KLĪNIKA ir mūsdienīga zobārstniecība pašā Rīgas centrā - Baznīcas ielā. 

Klīnika ir aprīkota ar modernām Vācijā ražotām zobārstniecības (KaVo) un digitālā rentgena (Sirona) iekārtām. Zobārstniecības interjers ir veidots tā, lai ikviens, kurš klīnikā iegrieztos, justos droši,  komfortabli un atbrīvoti.

Klīnikā īpaši piedomāts par to, lai tiktu nodrošināta ērta uzturēšanās visiem -tai skaitā cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ir uzstādīts pacēlājs, lai nodrošinātu patstāvīgu iekļūšanu un pārvietošanos klīnikas telpās.Mūsu filosofija ir pilnīga pacientu informēšana pirms ārstēšanas uzsākšanas gan par optimālāko ārstēšanas plānu un izmaksām, gan par plānoto darbu būtību un veikšanas metodēm.

Ar prieku varam paziņot, ka esam viena no retajām zobārstniecības klīnikām Latvijā, kas veiktajiem darbiem piedāvā garantiju. Tas nozīmē, ka situācijās, ja nepieciešama nomaiņa kādai no mūsu klīnikā liktajām plombēm vai veiktajām protezēšanas restaurācijām (kroņiem, tiltiem, venīriem, inlejām, onlejām), 2 gadu laikā tā tiek veikta bez papildus maksas.

 

DR KLĪNIKA ISIC un ITIC karšu īpašniekiem piedāvā atlaides līdz pat -50%.

  • Zobu balināšanai ar Philips Zoom lampu -70 EUR atlaide (no 350 EUR uz 280 EUR)
  • Zobu pārbaudei un zobārsta konsultācijai -50% (no 20 EUR uz 10 EUR)

 

Derīga ISIC/ITIC karte jāuzrāda pirms procedūras. Ar vienu ISIC/ITIC karti var iegādāties vienu pakalpojumu. Atlaides nesummējas.

Saziņai:

Intereses
Veselība/skaistums
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides