ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
ISIC aicina darbā direktoru

Meklējam direktoru/-i!

SIA ISIC.lv, kas ir vienīgais oficiālais ISIC starptautisko studentu, skolēnu un pedagogu karšu izplatītājs Latvijā, aicina savai komandai pievienoties direktoru/-i. ISIC ir vienīgā visā pasaulē atzītā skolēnu, studentu, jauniešu un pedagogu identifikācijas karte, kas piedāvā pasaulē plašāko atlaižu tīklu. Šobrīd ISIC kartes lieto vairāk kā 70 000 Latvijas studenti, jaunieši, skolēni un pedagogi.

Galvenie pienākumi:

  • Uzņēmuma pārstāvēšana darījumos ar citiem uzņēmumiem, organizācijām, iestādēm
  • Uzņēmuma plānu sastādīšana, rezultātu novērtēšana, atskaišu sagatavošana
  • Uzņēmuma pārdošanas mērķu sasniegšana
  • Uzņemuma darbinieku, ārpakalpojumu sniedzēju vadība
  • Darbs ar esošajiem sadarbības partneriem, atlaižu sniedzējiem, skolām un jaunu partneru piesaistīšana
  • Projektu vadība
  • Administratīvo darbu veikšana un dokumentācijas sagatavošana (grāmatvedības, lietvedības, personāla dokumenti)

Prasības:

  • Atbilstoša augstākā izglītība
  • Labas latviešu, angļu, krievu valodas zināšanas
  • Iemaņas darbā ar datoru (MS Office, vēlams Photoshop, Corel Draw)
  • Labas saskarsmes un sadarbības spējas
  • Precizitāte, uzmanība un spēja izdarīt secinājumus
  • Ar darba pienākumu izpildi saistīto normatīvo aktu pārzināšana
  • Personības iezīmes: komunikabls, elastīgs, ar spēju rast uzņēmumam un tā klientam izdevīgāko risinājumu
  • Priekšzināšanas darbības jomā tiks uzskatītas par priekšrocību

Mēs piedāvājam:

  • Iespējas profesionālajai un individuālajai attīstībai
  • Interesantu darbu ar iespēju pielietot un attīstīt zināšanas un prasmes
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Atsaucīgu attieksmi un draudzīgu kolektīvu
  • Darba vidi Rīgas centrā

Izvērstu CV ar darba pieredzes aprakstu un motivācijas vēstuli ar norādi „direktors” lūdzam sūtīt līdz 6. decembrim uz e-pastu: sanita@isic.lv

NB! Sazināsimies ar 2. kārtas kandidātiem.