Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

KĀ RĪKOTIES, JA ISIC/ITIC BEIDZIES DERĪGUMA TERMIŅŠ?

ISIC/ITIC kartei beidzies derīguma termiņš. Kā rīkoties?

1.variants

Piesaki karti ar atjaunotu termiņu isic.lv/lv/pieteikties/, aizpildi visu nepieciešamo informāciju, pievieno fotogrāfiju un pieteikums tiks nosūtīts ISIC birojam. Divu darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža saņemsi e-pastu ar apstiprinājumu, ka Tava ISIC karte ir gatava.

2.variants

Nāc karti izgatavot ISIC birojā, Rīgā, Kr. Barona ielā 24/26. Ņem vērā, ka var nākties gaidīt rindā. Izgatavošana uz vietas aizņems dažas minūtes un savu ISIC karti iegūsi tajā pašā brīdī. Ņem līdzi savu fotogrāfiju, bet, ja esi aizmirsis - fotografēsim uz vietas.

 

Kas nepieciešams, lai izgatavotu karti ar jauno termiņu?

Ja esi students, katru gadu izgatavojot/piesakot ISIC karti ar atjaunoto termiņu, būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Akadēmisko statusu ar Tavu piekrišanu pārbaudīsim Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS). Ja datubāzē nepieciešamos datus neatradīsim, tad būs nepieciešama izziņa no mācību iestādes vai derīga/atjaunota studenta apliecība.

Ja esi skolēns, katru gadu izgatavojot/piesakot ISIC karti ar atjaunoto termiņu, būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Akadēmisko statusu ar Tavu piekrišanu pārbaudīsim Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS). Ja datubāzē nepieciešamos datus neatradīsim, tad būs nepieciešama izziņa no mācību iestādes vai derīga/atjaunota skolēna apliecība.

Ja esi pedagogs vai akadēmiskais personāls, katru gadu izgatavojot/piesakot ITIC karti ar atjaunoto termiņu, Tev būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pedagoga statusu ar Tavu piekrišanu pārbaudīsim Valsts izglītības informācijas sistēmā (VIIS). Ja datubāzē nepieciešamos datus neatradīsim, tad būs nepieciešama izziņa no attiecīgās mācību iestādes par nodarbinātību.

ISIC un ITIC kartes katru gadu izgatavojam no jauna!