ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Šīsvasaras krāsainākais piedzīvojums - HOLI festivāls 3.jūnijā Lucavsalā

Sestdien, 2017. gada 3. jūnijā, jau trešo reizi aicinām apmeklēt krāsaināko festivālu Latvijā –
HOLI krāsu festivālu. Vieta nemainīga – Rīga, Lucavsala.Šogad agrāk kā citus gadus – svinēsim skolas beigas un sāksim vasaras pasākumu sezonu tik
krāsaini, jautri un radoši, cik vien tas iespējams. School's out for Summer 2017.

Pērc ISIC biļeti

Tev jābūt HOLI, jo tas ir krāsainākais, radošākais un pozitīvām emocijām bagātākais mūzikas, mākslas un aktīvās atpūtas festivāls Latvijā. Atnāc šogad un dalies kopīgā priekā!

HOLI krāsu festivāls 2017 “ne par matu” neatpaliks no pēdējiem diviem, kas bijuši krāšņi un pozitīvām emocijām bagāti – esam izbaudījuši “Pilsētu gaisā”, 3D virtuālo realitāti, virvju trasi, “ZIP line”, turbīndēli, “crazy futbolu”, ūdensbalonu kaujas, klinšu sienu, brīvo kritienu, putu ballīti, kastu kāpšanu, šūpuļtīklu pilsētu, “Lasertag”, kafejnīcu sešu metru augstumā, hennu, ķermeņa apgleznošanu, krāsainas un trakas frizūras, smilšu lampas, zorbingu, ķengurzābakus un daudzas citas lieliskas aktivitātes.

Un mūzika – kas par mūziku!

Kas mūs sagaida šogad? Esi pacietīgs – drīz uzzināsi!

“Sneak Peek”: Visas dienas garumā - pašmāju un ārzemju mūziķu, un DJ šovi, līdzdarbošanās un atpūta radošajās, sporta, mākslas un aktīvās atpūtas piedzīvojumu zonās, kā arī kopīga krāsu mešana – #holilv moments. 

HOLI krāsu festivāls ir vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē jauniešus, ģimenes ar bērniem, draugus un domubiedrus, visdažādāko tautību pārstāvjus – dzīves svinētājus un radītājus, jo prieks mūs vieno! 

Seko jaunumiem mūsu mājaslapā www.holi.lv un www.facebook.com/holikrasufestivals.

Svinam dzīvi bez robežām un metamies vasaras krāsainākajā piedzīvojumā!