Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Blinkely Datorbrilles

Mūsdienās mēs visi mācāmies un strādājam pie datora. Vai arī tev sanāk daudz laika pavadīt pie datora? Mums tam ir risinājums - saudzē acis ar Blinkely datorbrillēm.

VAI JŪS ZINĀJĀT?
Mēs pavadām aptuveni 8 stundas dienā, strādājot vai mācoties pie datora, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus, skatoties televizorā vai spēlējot videospēles. 
Visi šie mūsdienu paaudzes displeji izstaro “zilo” gaismu, kas pie ilgstošas lietošanas var būt kaitīga mūsu acīm un labsajūtai.

Ilgstoša skatīšanās datorā vai citos digitālajos ekrānos var izraisīt:

  • Acu nogurumu;
  • Acu sausumu;
  • Galvassāpes;
  • Nogurumu;
  • Miega traucējumus;
  • Miglainu redzi.

Bloķējot zilo gaismu, ko izstaro ekrāni, latviešu uzņēmums “Blinkely” piedāvā  brilles ar lēcām, kas atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, pasargājot acis un vienlaikus papildinot Jūsu stilu. Blinkely datorbrilles ir pieejamas gan vīriešiem, gan sievietēm. Blinkely piedāvājumā ir arī Optiskās brilles (tuvumam un tālumam), saulesbrilles un optiskās lēcas.

Visiem ISIC karšu lietotājiem ir lieliska iespēja iegādāties jebkuras “Blinkely” piedāvātās datorbrilles ar 15% atlaidi. 

Izmantojot ISIC Global app, dodies uz sadaļu "Limited Offers", atrodi Blinkely kodu pakalpojuma noformēšanai. Ienāc blinkely.lv mājas lapā, izvēlies sev tīkamāko un piemērotāko modeli un krāsu  un pirms apmaksas ievadi saņemto kodu, lai iegūtu atlaidi.


 

Intereses
Atbalsti savējos, Skaistums/veselība
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides