Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

Psihologa konsultācija

20% atlaide psihologa konsultācijai Love Home attiecību un pašizaugsmes centrā Puškina ielā 4, Rīgā vai attālinātā video konsultācijā.

Došanās pie psihologa var tikt uzskatīta par mākslu atvērties speciālistam, lai saņemtu palīdzību, risinot dažādas grūtības un izzinot sevi. Turklāt, ja cilvēks apzināti sper šādu soli, tas ir noderīgi un apsveicami, jo individuālās konsultācijās iespējams rast viens pret viens kontaktu, ka speciālists var un spēj iedziļināties konkrētā cilvēka dzīves sarežģījumos un satricinājumos. Daudziem šķiet jocīgi -kā tad es tagad iešu un svešam cilvēkam klāstīšu savas ikdienas likstas?! Tomēr jāatceras, ka, paturot sevī un neizrunājot, viss krājas un krājas, beigu beigās, gāžoties kā lavīna. Savukārt, ja domas, sajūtas tiek paustas vārdiski, izmaiņas notiek gan psihē, gan smadzenēs, ļaujot šķetināt sarežģījumus un ieraugot risinājumu no pavisam cita skatupunkta.

Piesakies psihologa konsultācijai lovehome.lv , e-pastā vai telefoniski. Pirms norēķinu veikšanas par psihologa konsultāciju, uzrādi derīgu ISIC Karti.

Intereses
Atbalsti savējos, Skaistums/veselība
Atlaide darbojas ar kartēm
ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC, ISIC skolēna e-karte
Citas atlaides