Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
DJ Monsta koncerts Lielajā ģildē -30%

DJ Monsta vēl pavisam nesen kāpa uz skatuves ar daudziem pašmāju mūziķiem koncertos "Visas taisnības", bet jau 15. martā koncertēs ar simfoniskā orķestra mūziķiem un kokles virtuozi Laimu Jansoni.

BIĻETES ISIC/ITIC ĪPAŠNIEKIEM, SĀKOT NO EUR 4,90

Šajā kamermūzikas programmā LNSO mūziķu ansamblis iekļāvis libāniešu ūda virtuoza un komponista Rabiha Abū Halila ''Arābu valsi'' stīgu kvartetam un dīdžejam, latviešu intelektuāļa Rolanda Kronlaka ''Sarunas'' obojai un stīgu kvartetam, kā arī visam šim piestāvošu Alfrēda Šnitkes kvartetu, kurā atbalsojas renesanses laiks (Orlando di Laso sakrālā mūzika), bēthovenisks klasicisms (''Lielā fūga'' op. 133) un eksponējas postmodernisms (Šostakoviča monogramma DSCH). Tepat ar akustiskām un elektrizētām koklēm, gongiem un zvaniem arī talantīgā kokles spēlmane Laima Jansone, kas speciāli šai programmai komponē jaundarbu, un DJ Monsta, kura intelektuālās spēles arvien apliecina teicamu gaumi un neizsmeļamu izdomu.

Biļetes nopērkamas Lielās ģildes kasēs un "Biļešu paradīze" sistēmā.

ISIC/ITIC īpašniekiem -30% atlaide.

Biļetes

NB! Neaizmirsti uzrādīt derīgu ISIC/ITIC karti pie ieejas koncertā kopā ar biļeti.