Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Kafejnīca veģetāriešiem, vegāniem un visēdājiem Jaunliepājā

Par ISIC jauno draugu kļuvusi radošā telpa “Ideju bode” Liepājā

21.maijā Latvijas televīzijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” veidotāji un dalībnieki viesojās Liepājā, radošajā telpā “Ideju bode”, kur veselīgas ēšanas kafejnīcā ieturēja gardu maltīti. Teju piecus gadus Liepājā veiksmīgi darbojas radošā telpa “Ideju bode”, kas piedāvā iegādāties mākslas, dizaina un amatniecības  preces skaistajā veikalā, bet jau gadu liepājniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja baudīt veselīgu maltīti, jo “Ideju bodes” telpās ir atvērta kafejnīca veģetāriešiem, vegāniem un visēdājiem.

 “Ideju bodes” kafejnīca Liepājā tika izveidota ar mērķis popularizēt veselīga uztura nozīmi cilvēka organismā, skaidrot nepieciešamību sekot līdzi produktu izcelsmei un mācīt pagatavot veselīgus ēdienus.

Ikdienā, no pulksten 10:00 līdz 17:00 no svaigiem un sezonai atbilstošiem produktiem tiek gatavota maltīte, uz vietas tiek cepta maize, gatavotas kūkas veģetāriešiem, vegāniem un visēdājiem. Tā pat pieejami interesanti ekoloģiski dzērieni. Bet tiem, kas gatavo ēdienus mājās, ir pieejams plašs eko produktu klāsts.

Lai pierādītu, ka veselīgi ēst ir forši, visiem ISIC/ITIC kartes īpašniekiem līdz šī gada 30.septembrim piedāvājam baudīt mūsu gardās zupas tikai par 1,50 eiro.

Radošā telpa “Ideju bode” atrodas Jaunliepājā un ikdienā popularizē Jaunliepājas kultūrvēstures mantojumu, organizē dažādus pasākumus, demonstrē Eiropas kino un veicina Jaunliepājas atpazīstamību. Aicinām ciemos arī jūs!

Kontaktinformācija:

Facebook.com/idejubode

Instagram.com/ideju_bode

Tripadvisor.com/idejubode