ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Karšu meistar - te ir darbs!

KARŠU SPECIĀLISTA VAKANCE

SIA “ISIC.LV” ir uzņēmums, kas nodrošina studentiem, skolēniem un pedagogiem visā pasaulē atzītu identifikācijas dokumentu ar plašako izmantošanas iespēju klāstu. SIA “ISIC.LV” aicina savai komandai pievienoties Karšu speciālistu (vakance uz noteiktu laiku) darbam uz pilnu slodzi Rīgas centrā (darba laiks 09.00-18.00).

Galvenie pienākumi:

  • Klientu konsultēšana un apkalpošana;
  • Darbs ar ISIC karšu izgatavošanu, pasūtījumu pieņemšanu, apstrādi un izpildi saskaņā ar uzņēmuma standartiem;
  • Datu bāzes uzturēšana, informācijas apkopošana, statistikas izveide;
  • Darbs ar uzņēmuma informatīvo un reklāmas materiālu sagatavošanu;
  • Darbs ar uzņēmuma web  lapas www.isic.lv satura administrēšanu, uzturēšanu un atjaunošanu;
  • Darbs ar sadarbības partneriem - atbilstoša klientu servisa nodrošināšana esošajiem sadarbības partneriem, jaunu sadarbības piedāvājumu sagatavošana;
  • Karšu pasūtījumu piegāde.

Prasības:

  • Augstākā izglītības (var būt students, ja studiju laiks nenotiek darba dienās 09.00-18.00);
  • Spēja veidot pozitīvu un profesionālu komunikāciju ar sadarbības partneriem, piegādātājiem, klientiem;
  • Precizitāte, uzmanība un spēja izdarīt secinājumus;
  • Spēja organizēt savu darbu, iniciatīva un augsta atbildības sajūta, neatlaidība;
  • Prasme rīkoties ar biroja tehniku un programmām MS Word, Excel un PowerPoint;
  • Valodu zināšanas labā līmenī (latviešu, krievu, angļu val.);
  • Ar darba pienākumu izpildi saistīto normatīvo aktu pārzināšana;
  • Personības iezīmes: aktīvs, enerģisks, komunikabls, inovatīvs, elastīgs, ar spēju rast uzņēmumam un tā klientam izdevīgāko risinājumu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • Darba pozīciju uz noteiktu laiku (1-1,5 gads);
  • Interesantu darbu ar iespēju pielietot un attīstīt zināšanas un prasmes;
  • Atsaucīgu attieksmi un draudzīgu kolektīvu;
  • Darba vidi Rīgas centrā;
  • Amata kategorijai atbilstošu atalgojumu;
  • Iespēju iegūt jaunas zināšanas, pilnveidot savu personību.

Izvērstu CV ar darba pieredzes aprakstu un motivācijas vēstuli ar norādi „Karšu speciālists” lūdzam sūtīt līdz 8.septembrim uz e-pastu: liga.murniece@isic.lv

NB! Sazināsimies ar 2. kārtas kandidātiem.

Kontaktinformācija:  Līga Mūrniece liga.murniece@isic.lv  +37126416020