Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku un ātrāku.
Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm lasiet  šeit>>

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
Kur doties baudīt rudeni?

EKSKURSIJA UZ PAMESTO MILITĀRO PILSĒTU SKRUNDA-1 UN KULDĪGU

 

Vai kādreiz esat dzirdējuši par Skrundu-1? Jā, tā ir tā pati leģendārā Skrundas militārā pilsētiņa - lielākā spoku pilsēta Baltijas valstīs, kur reiz mitinājās apmēram 2500 cilvēku. Tā kā šī savulaik bija slepena, slēgta teritorija, kur atradās pašas modernākās padomju tehnoloģijas, to ir vienmēr pavadījusi noslēpumainības aura un neremdināma cilvēku interese. Tas tiešām ir saldais ēdiens katram, kurš ir alkst sajust mutē vēstures garšu. Tāpēc jūs esat laipni aicināti pievienoties mums šajā piedzīvojumā. Bet atcerieties – viena lieta ir iekļūt šajā pilsētā, pavisam kas cits no tās izkļūt!

"Hieroglifs" organizētā ekskursija ar ISIC/ITIC - par 15% lētāk


 

  


VIENKOČU PARKS

 Vienkocu parks ISIC student discount Latvia travel
Ja sen jau esi vēlējies baudīt zelta rudeni, Līgatnes virziens ir tas, kurā jādodas. Vienkoču parkā izveidotas takas ar vēsturisku muižu un ēku maketiem, koka skulptūrām, bērnu spēļlaukumiem, piknika un atpūtas vietām, tur atradīsi arī darvas cepli un Latvijā pirmo smilšu maisu māju.


Ar ISIC/ITIC - par 20% lētāk

 

 

 

 


2 stundu izbrauciens ar burinieku

Lieliska dāvana lieliskadava.lv student ISIC discount
Uzvelkot buras mūzikas pavadībā Ķīpsalas ostā, tas būs ceļojums Daugavas seno krastu stāstos un vēsturē. To var baudīt gan uz klāja, gan kaprīzu laikapstākļu gadījumā - ērtā kajītē.


Pērkot izbraucienu lieliskadava.lv un norādot atlaižu kodu lieliskaisnovembris1 - par 50% lētāk

 

 

 

 


Daugavpils skrošu rūpnīca

DSR Daugavpils travel skrosu rupnica student discount
​Pavisam autentisku pieredzi var gūt izvien strādājošajā skrošu liešanas rūpnīcā, kuras gida Pāvela stāsti liek tūristiem no vistālākajām pasaules malām doties uz Daugavpili, bet izaicinošais kāpiens tornī, kas skrošu lējējam jāmēro vairākas reizes dienā, būs pa spēkam tikai drosmīgākajiem. Pēc ekskursijas noslēguma, iespējams izmēģināt turpat ražotās skrotis šaušanas ringā.


Ar ISIC/ITIC - par 25% lētāk

 

 


 


PĀRGĀJIENS "ZIEMASSVĒTKU KAUJAS TĪREĻPURVĀ"


pargajieni.lv pārgājieni Latvia travel student ISIC discount​Pārgājiens plānots 3.decembrī. Tas sāksies ar Antiņu brāļu kapu un atjaunoto strēlnieku ierakumu iepazīšanu, kur varēs labi redzēt, kā cīnījušies latviešu strēlnieki 1. pasaules karā un kādi bija viņu sadzīves apstākļi. Iziesim 7 km garo vēstures izziņas taku ar informatīvajiem stendiem un iespēju izprast, kā notika kaujas un kādi bija šī kara rezultāti. Apskatīsim vienu no nedaudzajām vietām, kur latviešu strēlniekiem izdevās pārraut fronti un ieņemt vācu puses nocietinājumus.

Muzeja apkārtnē ir vairākas piknika vietas, kur varēsim sarīkot pusdienu pauzi un atpūsties.

Ar ITIC un studenta ISIC - 4 EUR
Ar skolēna ISIC - 1,50 EUR 

 

 


"Laimas" šokolādes muzeja ekskursija un šokolādes meistardarbnīca

Laimas sokolades muzejs ISIC student discount atlaide tourism Riga
Kad rudens vēji kļūst skarbi, var sasildīt rokas un sirdi, iespējams, saldākajā Rīgas vietā, nogaršojot īpašo šokolādes dzērienu. Uzzināsi arī daudz interesanta par labas šokolādes gatavošanas tradīcijām, taču meistarkalsē varēsi to likt lietā, lai draugu kompānijā izveidotu patiesi unikālas saldās dāvaniņas saviem mīļajiem.


Ar ISIC/ITIC - par 15% lētāk