Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

ISIC Latvija

International Student Identity Card
ISIC Latvia
SCARLXRD koncerts 4. jūnijā

Youtube paaudzes elks, britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne Marius Listhops jeb SCARLXRD 4. jūnijā uzstāsies Mūzikas Namā Daile. SCARLXRD ir 23 gadus vecs mūziķis, kurš jau paspējis izdot piecus albumus un publikai atpazīstams ar savu hitu "Heart Attack".

Eksplozīvi, jaudīgi un aizraujoši – repmūzikas kritiķi neskopojas ar uzslavām, aprakstot SCARLXRD performances, kā arī unikālo hiphopa skanējumu, kurā ir ietekmes no metālmūzikas, kas gan nav pārsteigums, jo divu gadu laikā kopā ar numetāla apvienību Myth City nospēlēti neskaitāmi koncerti visā Lielbritānijā, no kuriem daļa ir bijusi izpārdota. Ierastie hiphopa sampli tiek miksēti ar spēcīgiem basģitāras un soloģitāras rifiem, savukārt dziesmu teksti skan ne tikai angliski, bet arī japāņu valodā.

Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 104 tūkstošu sekotāju skaitu un vairāk kā 1 miljonu klausījumu skaitu, un jau minētajā YouTube viņa daiļradei seko gandrīz 800 tūkstoši un video skatījumu skaits pārsniedz vairākus miljonus. Māksiliens ar savu enerģiju piepildījis un izpārdevis koncertus daudzās vietās visā pasaulē, tāpēc nepalaid garām viņa uzstāšanos Rīgā - Mūzikas Namā Daile.

Biļetes no 29€